O nas

BLANK – w wielu językach oznacza  „lśniący” lub  „biały”. Oznacza też pustkę, przestrzeń przygotowaną do wypełnienia. W formularzu jest to puste pole do wpisania własnej treści. W warcabach lub Scrabble  – blank to „pusty klocek”, czyli odpowiednik jokera w kartach.  Po śląsku z kolei „blank” oznacza „całkiem, całkowicie, zdecydowanie”.

Projektowanie traktujemy jako przygotowanie odpowiedniego tła,  środowiska i przestrzeni która wypełni się życiem jej użytkowników. Tworzymy miejsca w których dobrze się mieszka, pracuje i wypoczywa.
Dobrze rozumiemy, że każda inwestycja jest narzędziem do osiągnięcia celów swojego inwestora.

Lubimy rzeczy jasne, czyste, proste i  radykalne, solidne, trwałe  związane z lokalną tradycją, historią,  błyskotliwe, sprytne i uniwersalne.

Spółka BLANK ARCHITEKCI powstała w 2018 roku z połączenia firm JAPO, elwu, GKJP architekci, zajmujących się projektowaniem architektonicznym od roku 2012.

Jesteśmy zespołem projektowym, posiadającym bogate doświadczenie w pracy przy projektach budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Pracujemy na Śląsku, projektujemy na terenie całej Polski.

Uczestniczyliśmy w licznych konkursach jak i projektach realizacyjnych, gdzie trafność rozwiązań i poziom rzemiosła został wielokrotnie nagradzany.

Projektujemy:

  • budynki mieszkalne wielorodzinne
  • budynki użyteczności publicznej, 
  • tereny publiczne oraz zieleni,
  • obiekty transportu i budownictwa przemysłowego,
  • wnętrza biur, lokali komercyjnych,
  • przebudowy, modernizacje,  zmiany sposobu użytkowania,
  • rewitalizacje obiektów zabytkowych.

Postrzegamy naszą rolę jako partnera inwestora od pomysłu, przez projektowanie, budowę,  do użytkowania obiektu włącznie. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.